Звіт про благодійні внески на 2018-19 н.р. 

У 2018 році було отримано благодійний внесок для ремонту шкільних приміщень у розмірі 1500 гривень. Під час літніх канікул було зроблено поточний ремонт шкільних приміщень і витрачено кошти на придбання різноманітних матеріалів, що підтверджено даними чеками.

Звіт голови батьківського комітету

Протягом 2017 навчального року для ремонту школи було зроблено благодійний внесок від батьків у розмірі 3000 гривень. Під час літніх канікул було зроблено поточний ремонт шкільних приміщень і витрачено кошти на придбання різноманітних матеріалів, що підтверджено даними чеками.

 

 

 

 

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.

 

Структура та органи управління Андріївської ЗОШ І ступеня

Засновник - Скадовська районна рада

Колективний орган управління - педагогічна рада

Колективний орган громадського самоврядування закладу освіти- загальні збори колективу, на які обираються делегати від таких трьох категорій:

 

- працівників навчального закладу – зборами трудового колективу;

 

- батьків, представників громадськості - класними батьківськими зборами.

 

 

Кількісний склад учнів

 

 

 

 

 

Мова навчання

 

Матеріально-технічне забезпечення

 

 

Територія обслуговування навчального закладу

 

УЛЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

ЗО серпня 2019 року с. Улянівка № 38

Про затвердження списків з обліку дітей і підлітків від 5 до 18 років на 2019/2020 навчальний рік та закріплення територій навчального обслуговування за закладами освіти

З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей і підлітків шкільного віку, контролю за здобуттям дітьми повної загальної освіти, на виконання ст. 53 Конституції України, ст.ст. 14, 35 Закону України «Про освіту», ст.ст. 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства» та відповідно до п.5.3 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Закріпити за закладами освіти, що знаходяться на території Улянівської сільської ради території навчального обслуговування на 2019/2020 навчальний рік:

Улянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - с.Улянівка, с.Андріївка;

Андріївська загальноосвітня школа І ступеня - с.Андріївка;

Дитячий ясла-садок «Ромашка» - с.Улянівка, с.Андріївка.

  1. Відповідальність за облік дітей від 0 до 5 років, які мешкають на закріпленій за закладом освіти території, покласти на завідувача дошкільного навчального закладу; дітей і підлітків від 5 до 18 років - на директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
  2. Затвердити списки дітей і підлітків віком від 6 до 18 років та дітей, яким до 1 вересня виповнюється 5 років, що проживають на територіях обслуговування, закріплених за загальноосвітніми школами (додаються).
  3. Затвердити список дітей і підлітків віком від 6 до 18 років та дітей, яким до 1 вересня виповнюється 5 років, з розумовими та фізичними вадами, які повинні навчатися, а також тих, які не можуть навчатися (додається).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому О.А.Нечай.

                    Голова сільської ради Н.Ю. Твердохліб

Секретар виконкому О.А. Нечай

 

               Умови доступності навчання

 

В закладі для навчання осіб з особливими освітніми потребами доступні: 1-й поверх школи І ступеня.